لیست سریال های ویژه ماه مبارک رمضان 93

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

چکیده : برای مشاهده لیست سریال های به همراه کارگردان ه... با عنوان : لیست سریال های ویژه ماه مبارک رمضان 93 بخوانید :

 

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، مجید زین‌العابدین، از سریال «مدینه» (به کارگردانی سیروس مقدم) به عنوان مجموعه ماه رمضانی شبکه اول سیما نام برد و اعلام کرد: سریال‌های «فاخته» و «جاده قدیم» برای شبکه دو سیما، «هفت سنگ» یا «شمعدونی» برای شبکه سه سیما در حال آماده‌سازی هستند.

او کاهش تعداد سریال‌های ماه رمضانی را به علت بهتر دیده شدن این مجموعه‌ها و رسیدن مردم به عبادات در ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

زین‌العابدین اعلام کرد: در ماه رمضان یک سریال قبل افطار و دو سریال بعد از افطار پخش خواهد شد.

مدیر شبکه سه همچنین از آماده‌سازی مجموعه‌ی «ماه عسل» برای رمضان ۹۳ خبر داد.

این مدیر تلویزیون در نشست امروزش با خبرنگاران، همچنین اعلام کرد ۶۴ بازی جام جهانی از شبکه‌های تلویزیونی پخش می‌شود که از این تعداد ۱۱ مسابقه از شبکه ورزش و ۵۳ بازی از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: سریال «معراجی‌‌ها» ساخته مسعود ده‌نمکی نیز برای پخش از شبکه یک سیما در هفته دفاع مقدس و بعد از ماه رمضان تدارک دیده شده است. این سریال در ۴۰ قسمت به کارگردانی مسعود ده نمکی ساخته شده است.

 

 

منبع

لیست سریال های ویژه ماه مبارک رمضان,لیست سریال های ماه رمضان,هفت سنگ,فیلم ویژع رمضان هفت سنگ,برنامه ماه عسل وِیژه رمضان,سریال های رمضان,لیست تمام سریال های ماه رمضان,روزه داری,فیلم معراجی ها ویژه رمضان,...
نویسنده : فردین شیردل بازدید : 674 تاريخ : پنجشنبه 5 تير 1393 ساعت: 14:52